+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

Mobil Vinç Kullanım Alanları

Mobil Vinç Kullanım Alanları

İnsanların var olduğu her yerde iş güç çalışma mutlaka olacaktır. Gerek üretim alanlarında gerek bireysel hayatta belli zamanlarda ağır yüklerin kaldırılması gerekebilir. Mobil Vinç Kullanım Alanları yazımızda işte bu detayları size anlatacağız. 

Yazı İçeriği;

  1. Mobil (Kamyonet) Vinç
  2. Ankara Vinç Firmaları
  3. Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır?
  4. Fiyatlar Ne Durumda?

Bir vinç, belirli bir ağır inşaat ekipmanıdır. Malzemelerin bir yerden başka bir yere kaldırılıp indirilmesini ve yatay olarak hareket ettirilmesini sağlayan kaldırma halatları, tel halatlar veya zincirler, makaralar ve kancalarla donatılmış bir kule , platformdur. Vinçler inşaat sektörü, inşaat mühendisliği ve ağır ekipman imalatı için uygundur. Müşteriler, özellikle binalar ve büyük yapılar, köprüler, üst geçitler veya boru döşerken vinçleri kullanabilirler. Atandıkları işin türüne bağlı olarak inşaatta kullanılan çeşitli vinç türleri vardır.

Mobil vinçler, günümüz inşaatında çok yönlü ve standart makinelerdir. Makine, tekerlekli, paletli (tırtıl) veya raylı olabilen mobil bir platform üzerine monte edilmiş teleskopik bir bomdan oluşur. Bom hidrolik olarak kaldırılabilir veya alçaltılabilir. Ek bir nakliye aracına gerek olmadığı için açıkçası bu vincin en büyük avantajı hareketliliktir. Paletli vinçler hemen hemen her yüzeyde hareket edebilir, ancak tekerlekli muadillerine göre daha yavaş hızlarda hareket ederler. kule vinçlerKaldırma yüksekliği ve kaldırma kapasitesinin en iyi kombinasyonunu sağlayarak betona zemine sabitlenir veya yapıların yan tarafına sabitlenir.

Mobil Vinç Kullanım Alanları

Mobil Vinç Kullanım Alanları

Mobil Vinç Kullanım Alanları (Ankara Vinç)

Mobil ve Sepetli Vinçler, günümüz inşaatında çok yönlü kullanılan ve aranılan gelişmiş iş araçlarıdır. Makine, tekerlekli, paletli (tırtıl) veya raylı olabilen mobil bir platform üzerine monte edilmiş teleskopik bir bomdan oluşur. Bom hidrolik olarak kaldırılabilir veya alçaltılabilir. Ek bir nakliye aracına gerek olmadığı için açıkçası bu vincin en büyük avantajı hareketliliktir. Paletli vinçler hemen hemen her yüzeyde hareket edebilir, ancak tekerlekli muadillerine göre daha yavaş hızlarda hareket ederler. kule vinçlerKaldırma yüksekliği ve kaldırma kapasitesinin en iyi kombinasyonunu sağlayarak betona zemine sabitlenir veya yapıların yan tarafına sabitlenir.

Büyük ya da küçük sepetli vinçler birkaç yüz metre yüksekliğe ulaşabilirler.  Bu yetenekleri sayesinde yüksek binaların inşası için ideal hale getirir. Kamyona monte vinçler tek bir motorla çalışır, bu da şasinin ve vincin mekanizmasının onu paylaştığı anlamına gelir. Bu vinçler, daha fazla hareket kabiliyeti için lastik tekerlekli bir kamyona monte edilmiştir. Demiryolu vinçleri , demiryolu rayında çalışır ve hareket eder. Demiryolu hatlarının inşası ve bakımı ile onarım için kullanılırlar.

Tüm mobil vinçleri arazi uygulamaları için tasarlanmıştır. Zorlu ortamlara uygun dört büyük lastik tekerleğe sahip bir alt takıma monte edilirler. Mobil Vinç Kullanım Alanları içinde tüm arazi vinçleri, her türlü hava koşulunda sürekli olarak yolda ve dışında hareket edebildikleri için çok yönlüdür. Arazi tipi vinçler genellikle dörtten fazla lastik lastikle donatılmıştır.

Sepetli Mobil Vinç Kullanım Alanları

Yıldırım Vinç Kiralama şirketimiz; her türlü yük kaldırma operasyonlarını yerine getirecek donanım ve tecrübeye sahiptir. Ekipman filomuz her türlü vinç ve nakliye ekipmanını içermektedir. Şirketimiz; en büyüğünden en küçüğüne kadar kısa sürede temin edilebilen mobil vinçlere sahiptir. Esnekliğimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşterilerimize daha sonraki durumlarda da bize gelmek için ihtiyaç duydukları güvenliği sağlar. Çalışma izinli sürücülere ve modern ekipmanlara sahibiz. İlk şirketimizi kurduğumuz 1970’lı yıllardan bu yana, yük kaldırma ile uğraşıyoruz. Bugün çeşitli ebatlarda mobil vinçlerin teslimatında uzmanız.

Şirketimize ait Vinçler, hemen hemen yer alanda kullanıma uygundur. Yük kaldırma için Mobil Vinç Kiralama ihtiyacınız varsa, tecrübemiz ve hizmetimizle, size iyi bir hizmet garanti edilir ve işin kararlaştırılan zamanda ve fiyatta yapılacağı garanti edilir. 

 

Benzer Yazılar
Hurdacılar Sitesi Ankara Vinç
Hurdacılar Sitesi Ankara Vinç (Kiralama) Şirketimiz tüm bölgelerde olduğu gibi Hurdacılar Sitesi Ankara Vinç Kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetin detaylarını yazımı...
Ankara Forklift Firmaları
Ankara Forklift Firmaları içerisinde şirketimiz ilk sıralarda yer almaktadır, en büyük avantajımız kuşaktan kuşağa geçen büyük bir aile şirketi olmamızdır. Yıllarda e...
Sepetli 100 Metre Mobil Vinç
Sepetli 100 Metre Mobil Vinç Sepetli 100 metre mobil vinç , bir tür taşıma ve kaldırma ekipmanıdır. Genellikle inşaat, nakliye ve endüstriyel işlerde kullanılan bir vinç ç...
Kamyon Üstü Vinç
Kamyon Üstü Vinç (Ankara) Kamyon Üstü Vinç hizmeti için, sektörde ihtiyaç duyulan kaliteli ve güvenilir vinç hizmetlerini Ankara ve Türkiye genelinde sunmaktan gurur duymakt...
Ankara Sepetli Vinç Kiralama
Ankara Sepetli Vinç Kiralama İhtiyacınıza göre farklı tipte vinçler gerekebilir. Çalışma güvenliği bakımından insanlar için riskli bölgelerde güvenlikli ve rahat bir ş...
Hasköy Kiralık Vinç
Hasköy Kiralık Vinç Ankara Hasköy Kiralık Vinç: Güvenilir Çözümler Ankara’nın önemli bölgelerinden biri olan Hasköy, başta inşaat sektörü olmak üzere birçok al...

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz