+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

ANKARA VİNÇ

Ankara Vinç

Ankara Vinç Firması kurarken uzun yıllar çalışıp sonraki kuşağa devretmeyi planlayarak yola çıktık. Bunu başardığımızı düşünüyoruz.  Şirketimiz 2. kuşak yönetimi ile yeni nesil modern araçlar ile Ankara Vinç hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kurumsal firmamız; Kurulduğu günden bu yana Ankara Vinç sektöründe lider firma olmayı başarmıştır.

Her türlü vinç ihtiyacınızı karşılamanız için Yıldırım Vinç, profesyonel vinç hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Şirketimiz Elektrikli Vinç sistemleri ile de sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Monoray vinçler, portal vinçler, monoray köprü vinçler, arabalı vinçler, pergel vinçler ile Yıldırım Vinç sizlere hizmet vermektedir.

Ankara Vinç kapasite olarak da sizlere birçok seçenek sunmaktadır. İhtiyacınıza göre en uygun vinçleri Yıldırım Kiralık vinçten temin edebilirsiniz. Bir tondan, yüz tona kadar birçok Vinç seçeneği Kiralık vinçte bulunmaktadır ve kiralık vinç sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Hareketli Vinçlerle de hizmet veren Kiralık vinçte; istediğiniz halat boyutunu seçmeniz mümkündür. Yine vinç kapasitesi gibi; vincin halat boyutunu da istediğinize göre ayarlanmaktadır. Kiralık vinç sizlere vinç hizmetlerini profesyonel olarak sunmakta, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamaktadır.

Müşterilerimizin Türkiye genelindeki çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimize Ankara Vinç Hizmetleri sunuyoruz. Sağlanan vinç, malzeme taşıma amacıyla birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kiralama hizmetleri, uygun ücretleri, uzun çalışma ömrü ve kullanımı kolay özellikleri nedeniyle müşteriler tarafından talep görmektedir. 

Ankara Vinç

Ankara Vinç Kullanım Alanları

Şirketimiz bünyesinde bulunan kendimize ait Vinçlerimiz ağır ekipmanlara ve ağır makinelere yükleme ve boşaltma yapabilir ve çok katlı çatılara malzeme ve ekipman yerleştirebilir. Makas veya kiriş ayarı, ağır malzeme boşaltma veya kamyon kabini istifleme olsun, Ankara Mobil Vinç ekibimiz mobil vinç ihtiyaçlarınız için yardım etmeye  hazırdır. Uygun fiyatlı  vinç kiralama hizmetleri için bizi her zaman arayabilir bilgi isteyebilirsiniz. 

Mobil vinç servisimiz, birçok müşteri için zaman ve para tasarrufu konusunda sizleri memnun edeceğimizi bilmenizi isteriz. Ankara  Vinç ağır kamyon, makine veya diğer ağır yük teslimini, kamyonun mümkün olan en kısa sürede yüklenmesini veya boşaltılmasını sağlamak üzere düzenimizi almaktayız.

Ankara Vinç Çalışma Alanları

Yıldırım Vinç; bünyesinde bulundurduğu araçlar ile  uzun erişim ve ağır yükler için üretilmiş mobil vinç hizmetleri sunmaktadır. Müşteri ve güvenlik odaklı çalışanlarımız başta Ankara olmak üzere Türkiye için hizmet vermektedir.  Vinç sektöründe gelişen firmalar içerisinde lider firma olma yolunda ilerlemektedir. Uzman vinç operatörlerimiz, sahip olduğunuz herhangi bir projenin üstesinden gelmek için yüksek eğitimli ve niteliklidir.

Güvenli ve bakımlı ekipmanlarımız, ihtiyaç duyduğunuz her an çalışmaya hazırdır. Projenizin bizi sadece birkaç saat mi yoksa daha uzun bir süre boyunca mı gerektireceğini tüm kaldırma ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için haftanın 7 günü hizmet sunuyoruz. 

Ankara Vinç

Ankara Vinç

 

Ankara Vinç Deneyimli Personellerden Oluşmaktadır

İşinde uzamanlaşmış ve tecrübeli operatörlerimizden memnun kalacağınıza eminiz. Tamamen sigortalıyız ve genel sorumluluk kapsamımız  müşterilerimizi memnun etmeye odaklıdır. Tüm vinçler, yalnızca otoyolların teknik özellikleri için değil, aynı zamanda her yıl bazılarının günlük olarak önemli vinç muayeneleri için sıkı bir denetleme programına tabi tutulur.

Sizler de Kurumsal Vinç Kiralama Firması seçerken; çalışma ruhsatı var mı yok mu? Personelleri tam zamanlı sigortalı mı? Araçları kendilerine mi ait değil mi gibi soruların cevaplarını isteyebilirseniz, merdiven altı diye tabir edilen kişi ya da şirketlerden uzak durmuş olursunuz. 

Size yardımcı olamayacağımız çok küçük veya çok büyük, çok kısa veya çok uzun bir iş yoktur.  Yıldırım Ankara Vinç tarafından sunulan hizmetler, projenizi güvenli, verimli ve ekonomik bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Herhangi bir sorunuz için bizi arayın ve “kas gücümüzün” ve ”Güçlü Araçlarımızın” sizin için neler yapabileceğini görün:))

Hayırlı işlerde çalışmak dileği ile, siz değerli müşterilerimizin işlerini yapmak için sabırsızlanıyoruz. 

Ankara Vinç Firmaları Ücretleri

Ankara Vinç hizmetlerinin vinç kaldıracını hesaplamaya nasıl gittiğini hiç merak ettiniz mi? Nesneleri bir yerden diğerine kaldırmak için gereken hassas kaldıracı nasıl bulurlar? Gerçek şu ki, çoğu vinç hizmetinin bir asansörün kaldıraç oranını nadiren hesaplaması gerekir, ancak bunun arkasındaki fiziği anlamaları gerekir. Bir vincin bir nesneyi “A” noktasından “B” noktasına hareket ettirmesi için gereken kaldıraca daha yakından bakalım. Bir vinç servisi, büyük bir nesneyi güvenli bir şekilde taşımak için gereken kaldıracı nasıl hesaplar? Kaldıraç hesaplama formülü basittir. Sadece vincinizin ağırlığını alın ve ağırlık merkezinden devrilme noktasına olan mesafeyle çarpın. Ardından, kaldırılan nesneden devrilme noktasına olan mesafeyi hesaplayın ve bunu nesnenin ağırlığıyla çarpın. Bu sizi ilgilendiren bir bilgi olmayabilir ancak biz işimizde bilgilendirmeye devam ediyoruz. Ücretleri öğrenmek için bizi arayabilir, bilgi isteyebilirsiniz. 

blank

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz