+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

Günlük Mobil Vinç Kiralama

Günlük Mobil Vinç Kiralama (Kısa Süreli)

Biz Ankara da olduğumuz için hizmetlerimizde genel olarak buradadır. Kaldırılması gereken yük olduğunda ve kısa süreli bir çalışma istediğinizde Günlük Mobil Vinç Kiralama hizmeti almak en mantıklısı. 

Mobil Vinçler oldukça güçlüdür. En ağır yükleri kaldırabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ağır sanayiler de her gün ağır makineleri ve üretim tesislerini zahmetsizce kaldırabilirler. Elektrikli tahrikli, üretim binalarında çalışmak için ideal bir vinçtir. Şirketinizin taşınması, ağır üretim tesisleri için kaldırma vinci veya bakım çalışmaları için bir çekme ve taşıma vinci olarak endüstriyel vincimizi şimdi kiralayın.

Mobil vinç, kullanıma hazır olmadan önce zaman alıcı ve pahalı bir şekilde kurulması gerekmemesi avantajına sahiptir. Ayrıca dar sokak durumlarında veya daha küçük meydanlarda kullanılabilecek kadar kompakttır. Bu, onu yalnızca bireysel ve hızlı bir şekilde kullanılabilir kılmakla kalmaz, aynı zamanda fiyat açısından oldukça ilginç ve dolayısıyla ekonomiktir.

Taşınacak yük her ne olursa olsun mobil vinçler işinize yaracaklardır. Şirketimizden işinize uygun bir vinç kiralamak yeterli olacak.

Günlük Mobil Vinç Kiralama

Günlük Mobil Vinç Kiralama

Günlük Mobil Vinç Kiralama (Fiyatları)

Fiyatlar Nelerdir? Bunu genel anlamda söylemek mümkün değil. Maliyetler, büyük ölçüde, hangi amaç için hangi yük kapasitesine sahip ne tür bir vince ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.

Aşağıdakiler arasında temel bir ayrım yapılmalıdır:

 • mini vinçler
 • kamyon vinçleri
 • römork vinçleri
 • bina vinçleri
 • endüstriyel vinçler ve
 • duvar vinçleri

Her vincin belirli bir amacı ve farklı hareket kabiliyeti vardır. Bazı vinçleri kendiniz çalıştırabilirsiniz, diğerleri ise vinci çalıştırmak için profesyonel bir vinç operatörünün işe alınmasını gerektirir.

Günlük Mobil Vinç Kiralama da, zorlu yüzeylerde malzeme kaldırmak için uygun bir çözümdür . Ağır kamyonlara monte edilen vinçlerin kaldırma kapasitesi 2,5 t ile 500 t arasında değişebilmekte, özel tasarımlar daha da yüksek yükleri kaldırabilmektedir.

Mobil vinçler yaklaşık 40 m ila 140 m kaldırma yüksekliklerine ulaşabilir. Çalıştırmak için özel nitelikler gerekli olduğundan, mobil vinçler genellikle sadece bir vinç operatörü ile birlikte kiralanır. Unutmayın vinç operatörü tecrübeli olmalıdır. Hem malınıza hem de kendisine zarar verebilir. İş Geçmişini mutlaka sorgulayınız.

Ankara Kiralık Mobil Vinç 

Günlük Mobil Vinç Kiralama Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

 • gerekli vinç türü
 • gerekli yük kapasitesi ve aralığı
 • vincin kendi başına mı yoksa bir vinç operatörü tarafından mı çalıştırılabileceği gereklidir (saat başına ek maliyet)
 • kiralama süresi (uzun süreli kiralamalarda %100’e varan fark mümkündür)
 • vinç için hangi teslimat ve toplama masraflarının tahsil edildiği (teslimat mesafesine de bağlı olarak)
 • yağ ve yakıt maliyeti
 • vincin günde 8 saatten fazla çalışıp çalışmadığı (genellikle 8 çalışma saati = 1 iş günü olduğundan ek gün sayısı)
 • hafta sonları ve resmi tatillerde de çalışma yapılıp yapılmadığı
 • yakıt ve yağ maliyeti
 • vinç kiralama şirketi tarafından hangi temizlik, bakım ve onarım masrafları tahsil edilir
 • hangi ek ekipmanların (ör. askılar) kiralanabileceği
 • sigorta, ek ücretler, özel sorumluluk düzenlemeleri ve benzerleri için ek maliyetler

Her durumda, öncelikle ilgili vincin performansı ve çalışma süresi için gerekli gereksinimleri belirlemek ve ardından bireysel sağlayıcılar arasındaki fiyatları karşılaştırmak faydalı olacaktır. Bazı durumlarda, bireysel ev sahipleri arasında önemli maliyet farklılıkları olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Yazılar
Kamyon Vinç Çeşitleri
Kamyon Vinç Çeşitleri Yine bilgi dolu bir blog yazısı daha. bu yazımızın konusu Kamyon Vinç Çeşitleri. Yazı içeriğinde birçok yeni bilgiye ulaşabileceksiniz. Bir Vinç K...
Çukurambar Kiralık Vinç
Çukurambar Kiralık Vinç Ankara’nın gözde bölgelerinden biri olan Çukurambar, hızla büyüyen ve gelişen bir iş merkezi haline gelmiştir. Bu bölgede yıllardır faaliye...
Sincan Vinç Kiralama Fiyatları
Sincan Vinç Kiralama Fiyatları Sincan Vinç Kiralama Fiyatları konusunda rekabetçi fiyat politikamız sayesinde uygun ve kaliteli hizmet ve fiyat sunmaktayız.  Vinç kiralama hizm...
Sepetli 100 Metre Mobil Vinç
Sepetli 100 Metre Mobil Vinç Sepetli 100 metre mobil vinç , bir tür taşıma ve kaldırma ekipmanıdır. Genellikle inşaat, nakliye ve endüstriyel işlerde kullanılan bir vinç ç...
Vinç Kullanım Alanları
Vinç Kullanım Alanları – Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama veya Vinç satışı yapan firmaların sayısının her geçen gün artması ülkemizin Vinç Kullanım Alanları v...
Kiralık Vinç
Şirketimiz her sektöre uygun işlerin oldukça kısa sürede daha kolay ve güvenli tamamlanmasını sağlayan Kiralık Vinç modellerimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyacınıza özel ola...

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz