+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

Kule Vinç Montajı

Firmamızın hizmetleri arasında yer alan Kule Vinç Montajı işiniz için, şirketimizden bilgi ve kurulum ücretleri bilgisini alabilirsiniz? Rekabetçi fiyat anlayışımız sayesinde uygun çözümler sunduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Ankara Kule Vinç Montajı ihtiyacınız varsa size eğitimli ve iş güvenliği belgesine sahip personelimizle hizmet verebiliriz. Kule vinç için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Vinci kiralamış veya satın almış olabilirsiniz. Bizim için hiç önemli değil! Bizi arayarak uzman bir ekibe ulaşabilir en kısa sürede ve en güvenilir şekilde kule vinç montajı gerçekleştirebiliriz.

Ankara Kule Vinç Montajı İçin Operatörlerin Eğitimi

Yıldırım Vinç Firması olarak;  operatörün çalışacağı alanı  iyi bir şekilde görüntüleyebilmesi için gereken bina şantiyelerinde kullanılan çelik konstrüksiyon kulesinin tepesine dönebilen bir konsol pergelini simüle etmek için ayrıntılı olarak kullanılır. Tüm yüksek bina veya yüksek yapı inşaat kralı için tasarlanmıştır. Kule Vinç ayrıca, denizcilik endüstrisinde tekne ticari mallarının yüklenmesi ve boşaltılması için kullanılır.

Vinç operatörlerini, sertifikasyon kursları veya canlı ekipmanları kullanarak yeniden oluşturmak için pratik olmayan tehlikeli acil durumlar gibi belirli zorluklar için eğitilmiştir. 

Kule Vinç Montajı Denetimler

Kule Vinç Montajı hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Projeniz için yeni bir kule vinci kiraladınız ve montajcılar size yeni monte ettikleri yeni vincin çalışmaya hazır olduğunu “onaylayan” basit bir sayfalık bir belge verdi. Peki siz bundan emin misin? Kiralama şirketinin ve montajcılarının kendi ekipmanlarını “sertifikalandıracak” en nitelikli kişiler olduğunu düşünüyor musunuz? Onay için başka bir mekanizmanın olması daha sağlıklı olmaz mı?

Artık vinç incelemeleri yapmıyoruz, ancak sık sık incelemeyi geçmemesi gereken donanımları kazalara ve ciddi yaralanmalara neden olarak görüyoruz, çünkü mal sahibi veya kiralama şirketi birkaç kuruş tasarruf etmek ve “evde” incelemeye güvenmek istiyordu . Bir insanın hayatına bir fiyat verebilir misiniz? Mümkün değil. 

Herhangi bir kiralık kule vinci kullanmadan önce lütfen üçüncü taraf denetçiler kullanın ve temiz bir sağlık raporu alın. İşte birkaç yıl önce, montajcılar bir kule vinçe “sağlık sigortası” verdikten sonra bulduğumuz şey.

Kule vinç muayeneleri kesinlikle aşağıdakileri içermeli, ancak bunlarla sınırlı kalmamalıdır:

 • Araba makaraları, rayları, döner halkalar ve makaralar
 • Elektrik parçaları
 • Kılıflar, fırçalar ve pimler
 • Pergel döndürmez kilit (eğer varsa)
 • Bomlu kaldırma freni
 • Guy halatlar, kolye hatları, kablo klipsleri, yüksükler ve yüksükler
 • Yük hattı, tramvay hattı ve bom kaldırma halatı (varsa)
 • Ağırlıklar, destekler, braketler
 • Tüm sürücü bileşenleri
 • Çapa ve kule cıvataları ve pimleri
 • Uygun yağlama
 • Gerilim, uyum ve sürtünme için tüm Kemerler
 • Ayarlama ve aşınma için tüm frenler
 • Pencereler ve muhafızlar
 • Emniyet araçları
 • Kaldırma Tamburu
 • Bom Kaldırma ve Kaldırma Silindirleri
 • Arma donanım ve aksesuarları
 • kaynaklar

Kule Vinç Montajı

Kule Vinç Montajı Kullanım Alanları

Yıldırım Vinç Ankarada en büyük kule vinç montajı filolarından birini işletiyor. Filomuz çok çeşitli düz tepeli, çekiç kafalı, orsa ve kendini kuran kule vinçlerinden oluşmaktadır. Firmamız; anahtar teslim montaj, sökme ve çalıştırma dahil olmak üzere kule vinci kiralamaları için çözümler sunar.

Şirketimizin lisanslı profesyonel mühendisler, ve proje yöneticileri ekibi, inşaat öncesi teslimattan teslimata kadar işin her aşamasında yardımcı olmak için hazırdır. Çalışma ruhsatlı olan firmamamız her türlü vinç montajı için yeterli kapasiteye sahiptir. 

Çok uzun yılardır, güvenlik ve yenilikçilik için en yüksek standartları karşılarken aynı zamanda karmaşık bina projeleri için ekipman ve hizmet için çalışmaktayız. . Çok fazla  kule vinç filomuz, piyasadaki en iyi modellerle el yapımıdır ve herhangi bir proje için doğru kule vincine sahip olduğumuzdan emin olun.

Kule Vinç Montajı Kullanım Detayları

Vinçlerin montajı aşamasında birtakım şartlara dikkat edilmesi gerekir:

 • Çelik konstrüksiyonlar ve tehlikeli yüksekliklerde çalışılacağından ilk olarak mutlaka güvenlik önlemlerinin alınması gerekir.
 • Makine zemin kolları hem yükü eşit derecede bölmek hem de vibrasyondan dolayı makinenin kaymasını önüne geçmek için tahta parçaları ile ek bir platforma alınmalıdır. Daha sonra tahtaların dağılmasını engellemek üzere etrafına betonlama yapılmalıdır.
 • Asansör zeminli ise, kabin yerleştirildikten sonra en az 4 cıvata ve somun ile dökülen zemine sabitlenmesi gerekir. Su terazisi ile denge kontrol edilmelidir.
 • Elektrik bağlantısı için kullanılan kablolama sisteminin mutlaka topraklama yapılması gerekmektedir.
Benzer Yazılar
Vinç Kiralama Firmaları Ankara
Vinç Kiralama Firmaları Ankara Tel Vinç Kiralama Firmaları Ankara hizmetlerini almak için, kurumsal ve profesyonel şirketimizle görüşme yapabilirsiniz. Vinç sektörü onlarca ...
Sepetli Vinç Kiralama Ankara
Sepetli Vinç Kiralama Ankara Firmaları Sepetli Vinç Kiralama Ankara dendiğinde neden biz ön plana çıkarız? Tabii ki kurumsallık ve güven. 50 yıla yakındır hizmetinizdeyiz. ...
Akyurt Vinç Kiralama
Ankara Akyurt Vinç Kiralama Akyurt Vinç Kiralama Şirketimiz; Akyurt Vinç Kiralama hizmetlerini 35 yılı aşkın bölgede Vinç Kiralama, platform kiralama, oto kurtarma gibi hizme...
Ostim Kiralık Vinç
Hemen hemen her iş alanında kolaylıklar sağlayan yeni nesil vinç envanterine ve özel fiyat avantajlarına sahip firmamız; Ostim Kiralık Vinç hizmeti sunmaktadır. Kiralamak ist...
Gölbaşı Vinç Kiralama
Gölbaşı Vinç Kiralama ihtiyacına yetenekli operatörlerimiz ve her türlü iş ortamına entegre edilebilen teknolojik araçlarımızla destek olmaktayız. Genellikle en ağır yü...
Kiralık Sepetli Vinç Modelleri
Kiralık Sepet Vinç Modelleri Ankara  Kiralık Sepet Vinç Modelleri kiralamak için Ankara merkezde bulunan şirketimizi arayabilir bilgi isteyebilirsiniz. Vinç Kiralama Firmaları ...

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz