+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

Ankara Vinç Kiralama Şirketleri

Ankara Vinç Kiralama Şirketleri

Yıldırım Vinç olarak 1970 yıllardan bu yana, kamyon üstü mobil olarak Ankara Vinç Kiralama Şirketleri hizmetleri sunmaktayız. En büyük özelliğimiz nedir diye soracak olursanız; sözümüz diyebiliriz. 2. kuşak yönetim olarak 1. kuşaktan aldığımız dürüstlük ilkesinden asla tavız vermeden çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Yazı İçeriği;

 1. Ankara Vinç Kiralama
 2. Mobil Vinç Kiralama Fiyatları
 3. Vinç Kiralamada Dikkat Edilecek Hususlar
 4. Firma Seçimi
 5. Mobil Vinç Kullanım Alanları

Sanayi sektörünün gelişmesi ile birlikte vinç sektörü de gelişmeye başladı. Ağır sanayi hamlesi gerçekleştiren Avrupa ülkeleri uçak, araba, gemi ve tren üretiminde yarışmaya başladı. Bununla birlikte bu üretimi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek için vinç üretimine ağırlık verdi. Hayvanlarla gerçekleştirilen yük kaldırma işlemi vinçlere devredildi.

Vinç Çeşitleri de kendi içinde yıllar geçtikçe zenginleşti. İşinize en uygun mobil vinci belirleme çok önemlidir. Bunu da yapabilmek için kurumsal firmaları seçmeniz gerekir. Şirketimiz bu konu için özellikle müşterilerini bilgilendiriyor. 

Ankara Vinç Kiralama Şirketleri

Ankara Vinç Kiralama Şirketleri

Ankara Vinç Kiralama Şirketleri (Doğru Tercih)

Ağır yükleri kolay bir şekilde taşıyabilen vinçler, ağır sanayinin lokomotifidir. Ağır sanayi vinç sanayisi sayesinde nakliye ve taşıma sorununu çözmektedir. Kiralama yöntemi sayesinde vinç kullanımı çok daha kolay hale gelebilmektedir. Vinçler özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir ve bu özellik metal sanayisini doğrudan etkilemektedir. Raylı vinçlerin yanı sıra sepetli vinçler, monaray vinçler ve kule vinçler ayrı ayrı değerlendirilmektedir.

Mobil Vinç Kiralama Fiyatları

Kiralamanın en büyük avantajı maliyetli olan satın alma işleminden kurtulmaktır. Kiralama günlük veya saatlik yapılabilir. Vinçler maliyet açısından oldukça külfetlidir. Vincin bakımı, onarımı, tamirat işlemleri, vergi işlemleri ve sigorta işlemleri oldukça fazladır.

Ayrıca vinci kullanan elemanın da belli bir maaşı vardır ve sigorta işlemleri vardır. Vinç şirketleri bu maliyeti karşılıyor ve sadece kiralama ücreti alıyor.

Ankara Vinç Kiralama Şirketleri farklı fiyatlar verebilir. İşe alımdan önce kesinlikle 3 firmadan teklif isteyin. bu firmaların neye göre fiyat verdiklerini inceleyin. En önemlisi vergi mükellefi olamları. Fatura kesemeyeceklerle çalışmamanızı özellike tavsiye ederiz. İşlerinin arkasında sadece kurumsal ve çalışma ruhsatlı şirketler durur.

Vinç Kiralamada Dikkat Edilecek Hususlar

Kiralama işleminde firmalar öncelikle ihtiyaç duyduğu vinci belirlemelidir. Firmanın müşteri hizmetlerini aradığınızda en uygun vinç modeli belirlenmektedir ve kira ücreti belirlenmektedir.

Kira ücreti vincin yapısına, kullanıldığı yere ve güncel araç masraflarına endekslidir. Firma bu şartları göz önüne alarak fiyat vermektedir.

Kaldırılacak yükün ağırlı ne kadar? Kiralayacağınız mobil vincin kapasitesi ne kadar? Bu 2 soru ödeyeceğiniz para ile eş oranlıdır. Birinden birini bilmez iseniz, gereksiz maliyetler ödeyebilirsiniz. En önemlisi zamanınızı boşa harcamış olursunuz. 

Ankara Vinç Kiralama Şirketleri (Hizmet Detayları)

Kiralama süresi müşteri tarafından belirlenmektedir. Firmalar kiralamada günlük veya saatlik bir fiyat listesi oluşturuyor. Bu listeye göre kiralama işlemi gerçekleştiriliyor. Kiralama süresi bittiği zaman vinç iade ediliyor. Ancak kiralama süresini uzatmak isterseniz firmayı arıyorsunuz ve firma süreyi uzatabiliyor.

Vinç Kiralama Sektörü

Bu sektör geniş bir alana sahiptir ve hemen hemen her alanda kullanılabilir. Vinçler;

 • Et kombileri,
 • Araç parça üretim fabrikaları,
 • Elektrik şirketleri,
 • Tabela şirketleri,
 • Arama kurtarma timleri,
 • Araç sanayisi,
 • Metal sanayisi ve endüstri sanayisi vinç sektörünün ilgi alanına giriyor.
 • İnşaat Firmaları
 • Taşınabilir Ev 

İnşaat sektöründe ve köprü sektöründe kule vinçler ön plana çıkıyor. Ankara Vinç Kiralama Şirketleri yukarıda saydığımız tüm başlıklar için hizmet verirler. Tek yapmanız doğru firma seçimi. Bu görevde müşteriye düşüyor. Sorgulayıcı olursanız bu adımı geçmek çok kolay. 

Benzer Yazılar
Mobil Vinç İle Neler Taşınır
Mobil Vinç İle Neler Taşınır Mobil Vinç İle Neler Taşınır? Mobil vinçler, ağır ve hacimli yüklerin taşınmasında kullanılan iş makineleridir. Taşıma kapasiteleri ve ...
Çayyolu Kiralık Vinç
Çayyolu Kiralık Vinç (Vinç Kiralama) Çayyolu Vinç Kiralama sektörle sınırlı olmaksızın herkes tarafından tercih edilebilmektedir. Ankaranın yeni ve yoğun nüfusu olan Üm...
Hiyap Vinç Ankara
Hiyap Vinç Ankara (Mobil Vinç Kiralama) Hiyap Vinç Ankara aramasını bu terimin anlamını bilenler yapar. Bu yazımızı okuyanlar Hiyap nedir hakkında bilgi sahibi olacaklardır....
Ostim Sepetli Platform
Ostim Sepetli Platform (Personel Kaldırıcı) Ostim Sepetli Platform, yüksekte çalışma gereksinimleri alanları, güvenli bir şekilde çalışabilmesi için toplu bir platform sis...
Ankara Hiyap Kiralama
Ankara Hiyap Kiralama Şirketimiz  Ankara Hiyap Kiralama konusunda uzman olmuş ve 1975 yılından günümüze hizmet veren kurumsal aile şirketidir.  Yazı İçeriği,  Hiap Nedir?...
Vinç Kiralama Kuralları
Vinç Kiralama Kuralları Nelerdir? Ankara Vinç ekibi olarak; her geçen gün iş hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz teknik araçların başından gelmektedir. Vinç Kir...

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz