+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

Vinç İle Konteyner Taşıma

Vinç İle Konteyner Taşıma (Ankara)

Ankara merkezli Vinç İle Konteyner Taşıma şirketimiz, konteynerinizi verimli bir şekilde taşıyarak, zamandan ve mali açıdan tasarruf etmenizi sağlayacak güvenilir vinç kiralama şirketiyiz. 

Hizmet yelpazemizin tamamı konteyner taşımacılığı ile el ele gider. Taşıma için römorktan traktöre yükleme ve boşaltma için mobil vince kadar, tüm konteyner taşımacılığını otonom olarak gerçekleştirebiliriz. Doğrudan yükleme ve boşaltmayı biz üstleniyoruz – birkaç konteyner seviyesinde bile sorunsuz.

Hem şantiye hem de ofis konteynerlerinin yanı sıra standart boyutlu 20’lik veya 40’lık deniz konteynerlerini de taşıyabiliriz. Konteyner taşımasında en çok kullandığımız mobil vinç daha küçük boyutlu vinçlerimizdir. Boyutlar farklı bir dil konuşuyor: Hareketli bomlu (= 2. mafsallı bom) PK53002 tipi 35 metrelik bir  yükleme vinci ile, siparişlerimizin çoğu için kesinlikle yeterli ve tamamen yeterli.

Yükleme vinci, entegre yönlendirmeli aks sayesinde özellikle küçük bir dönüş yarıçapına sahip 3 akslı 540 Volvo çekici ile hareket ettirilir, böylece sıkışık koşullarda da çalışmak mümkündür. Bir vinç de mevcuttur. Mobil vinçli kamyon, taşıma ve yükleme amaçlı bir balast platformuna sahiptir. Beşinci teker yardımıyla alçak yüklü taşımalar da yapılabilir. Kısaca: “küçük olan”, haklı olarak gurur duyabileceğiniz çok yönlü bir yetenektir.

Konteynerleri, makineleri veya inşaat malzemelerini güvenli bir şekilde ve mümkün olan en kısa yoldan varış noktasına ulaştırıyoruz. Alçak tasarımları sayesinde araca monte edilen yükleme vinçleri kapalı tesislerde de kullanılabilmektedir. Ek taşıma ekipmanı olmadan yapıyoruz, böylece hata kaynaklarını ortadan kaldırıyor ve böylece sahada maliyetlerden ve personelden tasarruf ediyoruz.

Vinç İle Konteyner Taşıma

Vinç İle Konteyner Taşıma

Vinç İle Konteyner Taşıma (Fiyatları)

Günlük yaşantınızda veya birçok yerde karşımıza çıkan büyükten küçüğe vinç çeşitleri bulunmaktadır. Vinçler günlük yaşantımızda her konuda özellikle Konteyner taşımacılık inşaat gibi sektörler de günler geçtikçe ilk sıraya kendini getirmiş özellikle bu sektörlerde kendini göstermiş mekanik araçlardır.

Konteyner taşıma maliyetleri farklılık gösterir. Her hizmet bedeli aynı olmaz. Burada dikkat edilecek en büyük husus hizmet alacağınız firmaların kurumsal olmaları. Eğer bu konuya dikkat ederseniz alacağınız maliyetler net olacaktır. Fiyatları neler etkiler;

  • Bulunduğunuz konum
  • Konteyner’ların boyutu
  • Konteyner nereden alınacak nereye götürülecek
  • Kaç adet konteyner indirilmesi ve taşıması yapılacak
  • Sadece indirilecek mi yoksa taşıması da yapılacak mı

Bu detaylar alacağınız konteyner hizmetinin fiyatını direk etkileyecektir. Bu nedenle firmalardan teklif aldığınızda size detay soranları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Çünkü her hizmet aynı ücret olmaz. İstekler farklılık gösterir. 

Vinç İle Konteyner Taşıma dendiğinde ilk aklımıza aslında hazır ev taşımak gelse de vinçler tek bu yönleriyle değil uluslararası taşımacılıkta da vazgeçilmezler haline gelmiştir. Burada önemli olan uluslararası taşımacılıkta da kiralama işlemi yapılacaksa nelere dikkat edileceğidir. Kiralama işlemi yapılacağı zaman da birçok etken bulunur. Projenin hangi konumda başlayıp hangi konumda bittiği, hangi saat dilimlerinde başlayacağı, ne kadar yol gidileceği, hava durumu ve önemlisi de yüktür.

Öncelikli olarak uluslararası taşımacılıkta taşınacak yükün ağırlığıdır. Ağırlık vinçlerde oldukça önemli rol oynar. Her vincin kendine göre yük taşıma kapasitesi vardır. Eğer bu kapasite aşılırsa sonunda aslında kazalar ortaya çıkabilir hatta ve hatta yapılacak olan iş ve işleyiş yarıda kalabilir.

Vinç İle Konteyner Taşıma (Firmaları)

Yapılacak olan ilk şey projenizde taşınacak konteynerların boyutu ve miktarını firmaya bildirilmesi ardından taşınacak yükün ayrıca konum olarak rota belirlenmesidir. Gidilecek rotanın önemli olması demek hem konteynırın zarar görmemesi hem de firmadan kiralanan vinç veya aracın zarar görmemesi adına önemlidir.

Firmalar da asıl önemli olan şey güvenilir olmaktır. İyi firmalarla anlaşma yapıldığı her durumda işinizde ki kalite de artacaktır. Kalite arttıkça firmanın da kalitesine kalite katmış olacaksınız. Büyük bir proje de asıl önemli olan yapmış olduğunuz yatırımların artılarını çalışmış olduğunuz firma ile garantileyeceksiniz. Vinç kiralama oldukça önemli bir iştir.

Her firmanın kendine göre fiyat sınıflandırması olmakla birlikte günümüzdeki zamlardan dolayı da fiyat artışı olmuş olabilir. Ancak fiyat açısından da araştırmacı olunmalıdır. Her vinç türünün kendine has bakım ve onarımları olmakla birlikte fiyat içerisine dahil olup olunmaması açısından da kontrolleri sağlamalısınız. Her bakımsız araçta sizin de işiniz risk altındadır.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta vinci kullanacak olan operatörün vinç kullanımı hakkında bilgi sahibi olması ve Vinç İle Konteyner Taşıma konusunda tecrübeli olması gerekir. Her yükü kaldırma farklı tecrübeler gerektirir.

Benzer Yazılar
Kamyon Vinç Çeşitleri
Kamyon Vinç Çeşitleri Yine bilgi dolu bir blog yazısı daha. bu yazımızın konusu Kamyon Vinç Çeşitleri. Yazı içeriğinde birçok yeni bilgiye ulaşabileceksiniz. Bir Vinç K...
Ostim Forklift
  Ostim Forklift ekibi olarak Ankaranın iş potansiyeli anlamında en kalabalık bölgesine hizmetlerimizi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Forklift insan gücünün taşı...
Hasköy Kiralık Vinç
Hasköy Kiralık Vinç Ankara Hasköy Kiralık Vinç: Güvenilir Çözümler Ankara’nın önemli bölgelerinden biri olan Hasköy, başta inşaat sektörü olmak üzere birçok al...
Kiralık Sepetli Vinç
Uzun yıllardır sektörümüzde kazandığımız iş tecrübesi ve teknolojik vinç araçlarımızla Kiralık Sepetli Vinç hizmeti almak isteyen müşterilerimize kurumsal kiralama ...
Kiralık Vinç Ankara
Vinçlerin kullanılacağı alanlara ve yapılacak işe göre kendi içlerinde çeşitliliğe ayrılmaktadır. Bireysel ya da kurumsal tek seferlik ve uzun dönem Kiralık Vinç Ankara...
Teleskopik Vinç Kiralama
Ankara Teleskopik Vinç Kiralama Ankara Teleskopik Vinç Kiralama hizmeti için detaylı bir pazar araştırması yaptıktan sonra kurumsal olan bir firma ile yola devam etmek çok öne...

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz