+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

Mobil Sepetli Vinç Kiralama

Mobil Sepetli Vinç Kiralama (Ankara)

Yıldırım Vinç Ailesi olarak Ankara‘da  1970’li yıllardan günümüze Mobil Sepetli Vinç Kiralama hizmetleri sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübeyi müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Geçen uzun yıllar sonunda Türkiyenin her yerinde oluşmuş müşteri portföyümüz vardır. 

1- Sepetli Mobil Vinç Nedir?

Sepetli Kamyon Vinçler, küçük bir alanda büyük yüksekliklere çıkabilen araçlar olup, hareket kabiliyeti sayesinde daha ağır ekipmanların taşınmasına pek uygun olmayan koşullarda da kullanılabilirler. Ayrıntılı olarak, operatörü barındıracak sepeti destekleyebilen teleskopik veya mafsallı kollara sahip bir kaldırma sistemini monte eden paletli bir mobil kamyonlardan oluşurlar.

Aynı operatör, araç üstü kontrol sistemi sayesinde aracı doğrudan sepetten kolayca sürebilir. Çalışma konumunda, sepetli vinci, örümceğin şeklini, dolayısıyla adını hatırlatan dengeleyiciler aracılığıyla kamyonlara sabitlenir. Bu nedenle sepetli vinç platformlar, kolay ulaşılamayan yerlere, dar erişimli bağlamlara, engebeli veya dik eğimli arazilere ulaşma imkanı ve diğer araçlarla kullanılamayan özel döşeme gibi çeşitli avantajlar sunan araçlardır. Bu nedenle özellikle iç ve dış mekanlarda inşaat işleri için uygundurlar.

2- Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Mini vinçlerin kullanım alanları sayısızdır. Kompaktlık, düşük ağırlık, zorlu çalışma alanlarına az yer kaplayarak erişme yeteneği, bunları sivil ve endüstriyel alanlarda çok çeşitli bağlamlarda kullanmanıza olanak tanır. Vantuz ve manipülatör gibi aksesuarlar, aşağıdaki alanlarda kaldırma ve taşıma için kullanımlarına izin verir:

 • inşaat alanları
 • bayındırlık işleri
 • havaalanları
 • demiryolları ve tersaneler
 • alışveriş merkezleri
 • endüstriyel inşaat ve bakım
 • müzeler, tiyatrolar
 • stadyumlar
 • yeşil alanlar ve parklar
 • yüzme havuzları
 • maden sahaları
 • metro hatları ve tüneller
Mobil Sepetli Vinç Kiralama

Mobil Sepetli Vinç Kiralama

Mobil Sepetli Vinç Kiralama (Fiyatları)

Diğer illerde ücret belirleme o ilin ekonomik şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin; İstanbul’da Mobil Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları ile Ankara için fiyatların aynı olması imkansız. İstanbul’da maliyetler ve giderler Ankara‘ya oranla daha yüksektir. Bu kıyaslamayı diğer iller içinde değerlendirebilirsiniz. 

Sepetli Mobil Kullanım Avantajları

Mobil Vinçler hayatımızın her yönünde kullanımı yaygın olmakla birlikte pahalılık durumundan dolayı çoğu firmanın da kiralama yaparak kullanıcı memnuniyetine önem vermesiyle birlikte kullanımı artmış olup, çoğu zaman trafikte, inşaat alanlarında veya en çok taşıma şirketlerinin gözdesi olan sepetli vinç türleri senelerdir her kullanıcının da memnuniyetle kullandığı araçlardan bir tanesidir.

Sepetli vinçler genellikle insanları çalışılacak bölgede taşıyacak ağır iş makinaları olup her koşulda çalışacak insanlara yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.  Her vinç türü her alada kullanılmamakla birlikte en çok tercih edilen vinç türleri mobil vinç ve sepetli kamyon vinçler olabilir. Bu tür durumlarda fiyat açısından pahalı olan bu araçlar genellikle kiralama yapılarak kullanılır ve kullanacak kişi veya firmanın genellikle kiralama yaparak kullandığını belirtmek isteriz. En çok tercih edilen sepetli kamyon vinçler hakkında da bilgilendirme yapmak gerekirse;

Sepetli kamyon vinçler çoğunlukla büyük firmaların, yüksek katlı binaların temizliğinde, önemli olan itfaiyecilerin, en çok da taşımacılık şirketlerinin kullanmış olduğu araçlardan bir tanesidir. Bu araçlar genellikle sepet büyüklüğüne göre değişiklik göstermekte olup metrelerce yüksekliğe çıkabilen araçlardan bir tanesidir. O yüzden nakliye ve lojistik alanlarında da kullanımı oldukça yaygındır. Kiralama yapılacaksa eğer araç çeşitliliğine göre de sepetli kamyon vinçlerde de diğer vinç çeşitlerinde olduğu gibi bazı kuralları bulunmaktadır.  Bu tür araçların kiralanmasında kiralama yapılacak olan firma oldukça önemlidir.

Mobil Sepetli Vinç Kiralama (Firmaları)

Sepetli vinçlerin kiralaması kadar firmanın bakımlarını yaptırması durumu da oldukça önemli rol oynar. Firmanın yaptırdığı bakımın haricinde aylık bakım  ve işe başlanmadan önce günlük de bakımları yapılmalıdır. Sepetli Vinçlerin çok küçük bir yağ sızıntısı göstermesi sonucunda yükün ağırlığını taşıyamayacak hale gelebilir. Bu durum da hem firma hem de iş yapılacak alan da ciddi hasarla karşılaşılır.

O yüzden hem firmanın hem de çalışacak operatörün de iş kurallarına uygun şekilde kullanımı firma açısında da oldukça önemlidir. Kullanacak olan operatörün bütün tedbirleri alması da oldukça önemli olup sorumluluklarla hareket edilmesi lazımdır. Bunlardan biri kask takmak, acil müdahale gerektirecek sağlık durumlarında ilk yardım vb. durumlar operatörün sorumlulukları arasındadır. 

Mobil Vinç Kiralama Süreçleri

Vinç kiralama ihtiyacı duyan firma, yeni ve kaliteli makine parkuru ile müşterinin tüm ihtiyaçlarında yanında olabilecek uzman ve uzman personellerin bir araya geldiği verimli ve güvenilir bir hizmete güvenebilir. Mevcut vinçler çok büyük yükleri kaldırabilir, inşaat ve endüstriyel montaj yapabilir ve makine yerleştirebilir. Geniş bir makine filosu, herhangi bir yere kolayca ulaşmanızı ve çoğu arazide hareket etmenizi sağlar. Şirketleri bu tercihe iten pek çok neden var: ekonomik avantajlardan tüm farklı adımlarda sürekli yardıma kadar. 

Umarız Mobil Sepetli Vinç Kiralama hakkında detaylıca bilgi verebilmişizdir. Eğer burada yazanlar sizlerin aklında bulunan sorulara yanıt vermediyse, bize her daim ulaşabiirsiniz. Bilgi ve destek talep edebilirsiniz. 

Benzer Yazılar
Haymana Vinç Kiralama
Haymana Vinç Kiralama (Yıldırım Vinç) Ankara Haymana Vinç Kiralama – Neden Haymana Bölgesinde Mobil Vinçlere İhtiyaç Duyulur? Haymana, Ankara’nın kuzeyinde yer al...
Ankara Siteler Vinç Kiralama
Ankara Siteler Vinç Kiralama 1986 Yılında kurulmuş olan Yıldırım Vinç İşletmeciliği, uzun yılların tecrübesiyle Ankara Siteler Vinç Kiralama başta olmak üzere ülke gen...
Sepetli 100 Metre Mobil Vinç
Sepetli 100 Metre Mobil Vinç Sepetli 100 metre mobil vinç , bir tür taşıma ve kaldırma ekipmanıdır. Genellikle inşaat, nakliye ve endüstriyel işlerde kullanılan bir vinç ç...
Saatlik Haftalık Vinç Kiralama
İşinize uygun çözümler için Saatlik Haftalık Vinç Kiralama Hizmeti alabilirsiniz. Günlük Vinç Kirasını etkileyen sebepleri bir kenara bırakarak esas olarak hangi iş için...
Yıldırım Vinç Kiralama
Yıldırım Vinç Kiralama Hizmetleri Yıldırım Vinç Kiralama hizmet dallarından bazıları olan; inşaatların çelik montajı, nakliye, vinç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Anka...
Ankarada Vinç
Ankarada Vinç Ankarada Vinç Firmaları bulmak isterseniz karşınıza birçok şirket çıkacaktır. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını şilettiğinizde sizlere fiyat teklifler...

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz