+90 532 544 81 85 info@yildirimvinc.com.tr
+90 532 544 81 85

Ankara Kamyon Vinç Kiralama

Ankara Kamyon Vinç Kiralama (2022)

Ürünlerin belirli bir alana taşınmasında ve kamyonlara yüklenmesinde Ankara Kamyon Vinç Kiralama hizmeti son derece önemlidir. Sizler de İç Anadolu da iş yapıyor ve sürekli yük taşıtmak zorunda kalıyorsanız bu taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Vinçler Kaç Ton Yük Kaldırabilir?

Vinçler yapılan işlere göre farklı tonajlarda hizmet verir. Kamyon arkası vinçler genel de yolda bozularak ilerleyemeyen araçları çekmek için kullanılmaktadırlar. Vinçler genel olarak;

  • 1 ton,
  • 5 ton,
  • 10 ton,

Yük kaldırma kapasitelerine sahiptir. Eğer kaldırılması gereken yükün tonajı fazla ise platform vinç hizmeti almak daha doğru bir seçenek haline gelecektir.

Vinç Kiralama İşlemi En Fazla Kaç Saat Sürer?

İşin süresine göre vinç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Genel olarak vinç operatörleri 10 saatten fazla çalışmamaktadır. Dolayısıyla taşınacak yükün planlamasını yaparken bu bilgiyi göz önüne almanız da fayda olacaktır.

Ankara Kamyon Vinç Kiralama

Ankara Kamyon Vinç Kiralama

Ankara Kamyon Vinç Kiralama (Fiyatları)

Vinç Kiralama Dövize Bağlı Mı Fiyatlanmaktadır?

Hayır, vinç kiralama ücreti tamamen yerel paraya göre yapılmakta ve ödemeler TL olarak gerçekleşmektedir. Kiralama ücreti taşınacak yükün cinsi, boyutu ve işlemin kaç saat süreceğine göre değişmektedir.

Vinç Operatörleri Nasıl Çalışmaktadır?

Vinç operatörleri iş kanunlarında gösterilen mesai saatlerinde ve gündüz çalışma formuna göre mesai almaktadır. Ağır ve tonajlı yükleri gece saatlerinde vinç ile kaldırmak iş tehlikesi yaratacağından gündüz saatlerini tercih etmek daha avantajlı olacaktır.

Bir vinç kiralamanın maliyeti, kiralama süresine, kiraladığınız yere, bir operatör gerekliyse, vincin türüne ve coğrafi konuma bağlı olacaktır.

Kiralamanız için dahil edilenler, kiraladığınız şirkete bağlı olacaktır. Bazıları pakete operatörü dahil ederken, diğerleri vinç operatörü için ayrıca ödeme yapmanızı gerektirir. Kullanım şartları, sözleşme imzalanmadan önce şirket tarafından görüşülecektir.

Ankara Kamyon Vinç Kiralama (Firmaları)

Herhangi bir kiralama şirketinde olduğu gibi, size neler sunabileceklerini görmek için en az üç şirketle iletişime geçin. Fiyata odaklanmak istemeseniz de incelemelere, şirketin itibarına ve iş geçmişine çok dikkat etmek önemlidir. Ankara Kamyon Vinç Kiralama hizmetinde önemli olan ilk detay firma seçimidir. Ücret bilgisi 2. adımda gereklidir. 

Vinç Kiralama Firmaları farklı hizmetler sunabilir. Buna bağlı olarak, vinçli kamyon, taşıma güvertesi vincinden vincin arkasında yürüyen vinçlere kadar geniş bir yelpazede vinçler mevcut olacaktır. Bir vinç kamyonunda, karayolu taşımacılığı amaçları için kolaylaştıran bir kaldırma montajı olacaktır.

Bir taşıma güvertesi vinci, vinç kamyonuna benzerdir. Ancak daha dar alanlarda manevra yapabilen daha hafif malzemeleri kaldırmak için ideal olacaktır. Vincin arkasından yürümek tam olarak kulağa geldiği gibidir. Kontrol ederken arkasından yürümenizi sağlayan bir vinç.

Başlangıçta pakette bir operatörün olduğu belirtilmediği sürece, vinç operatörüne ödeme yapmak için para ayırmayı düşünmeniz gerekir. Bu ücretler, dahil edildiğinde, genellikle temel vinç işlemlerini içerecektir. Norm dışında herhangi bir özelleştirme gerekiyorsa, ek ücretler uygulanabilir.

Benzer Yazılar
Kamyon Üstü Vinç
Kamyon Üstü Vinç (Ankara) Kamyon Üstü Vinç hizmeti için, sektörde ihtiyaç duyulan kaliteli ve güvenilir vinç hizmetlerini Ankara ve Türkiye genelinde sunmaktan gurur duymakt...
Mobil Sepetli Vinç Kiralama
Mobil Sepetli Vinç Kiralama (Ankara) Yıldırım Vinç Ailesi olarak Ankara‘da  1970’li yıllardan günümüze Mobil Sepetli Vinç Kiralama hizmetleri sunuyoruz. Yılları...
Saatlik Haftalık Vinç Kiralama
İşinize uygun çözümler için Saatlik Haftalık Vinç Kiralama Hizmeti alabilirsiniz. Günlük Vinç Kirasını etkileyen sebepleri bir kenara bırakarak esas olarak hangi iş için...
Ankara Siteler Vinç Kiralama
Ankara Siteler Vinç Kiralama 1986 Yılında kurulmuş olan Yıldırım Vinç İşletmeciliği, uzun yılların tecrübesiyle Ankara Siteler Vinç Kiralama başta olmak üzere ülke gen...
Araç Üstü Vinç Kiralama
Araç Üstü Vinç Kiralama (Ankara) Yeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu hafta ele aldığımız yazı Araç Üstü Vinç Kiralama hizmeti. Ankara’da mobil ve sepetli vinç k...
Ankara Mobil Vinç Kiralama
Yılların tecrübesi ile Yıldırım Vinç bünyesinde bulunan bir çok çalışan ve son model araçlarla Ankara Mobil Vinç Kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. E...

1986 yılında Hüseyin Yıldırım tarafından kurulan şirketimiz 31 yılık tecrübesiyle Ankara da vinç işletmeciliği forklift tedariki ve oto çekme kurtarma alanlarında faaliyet göstermektedir.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz